☰ Menu
Publiczne Gimnazjum nr 1 im. Stanisława Marciniaka w Warce
Grafika zawierająca herb Publiczne Gimnazjum nr 1 im. Stanisława Marciniaka  w Warce

Środa 12.08.2020

A A+ A++
zaawansowane

Osiągnięcia szkoły

Rok szkolny 2016-2017

Uczennica klasy 3E Aleksandra Popielska została finalistką konkursu przedmiotowego z historii. Tematem przewodnim konkursu była kultura materialna i polityczna Polski i Polaków od czasów piastowskich do odzyskania niepodległości po pierwszej wojnie światowej.

Uczennica klasy 3G Aleksandra Cieplak zajęła I miejsce w plebiscycie sportowym w kategorii "Talent Roku 2016" organizowanym w Radomiu, gdzie odbyła się Gala Sportu. Tym samym została wybrana na najpopularniejszego sportowca - Talent Roku w powiecie grójeckim. Uczennica w 2016r. kilkakrotnie została medalistką Grand Prix Pucharu Polski. Ola trenuje pływanie.

Uczeń klasy 3C  Igor Kowalski jest  czołowym szachistą w Polsce w swojej kategorii wiekowej.

Uczeń klasy 3G Patryk Glinka zajął  I miejsce w Pucharze Europy w Kick Boxing Kick Light w Tarczynie, II miejsce w Mistrzostwach Polski do lat 16 Kick Light w Mińsku Mazowieckim oraz III miejsce w Pucharze Polski Kick Light w Pułtusku.

Uczennica klasy 2b Anna Traczyk reprezentuje szkołę w mistrzostwach świata form tanecznych w Czechach, zdobywając czołowe miejsca w kategoriach: Taniec Jazz - II miejsce, Taniec Modern - III miejsce, Taniec Egurola Dance Sumer, Solo Jazz - VI miejsce.

Wytworzył:
Udostępnił:
Zbigniew Tomczyk
(2017-04-25 18:45:23)
Ostatnio zmodyfikował:
Zbigniew Tomczyk
(2017-04-25 18:48:48)

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.